Puaro ir aš (knyga su defektu)

 • Kraunamos nuotraukos
  500
  1050 Sutaupykite 550
  Į krepšelį 

  Pageltę knygos puslapiai

  Garsiojo aktoriaus prisiminimai apie 24 metus, praleistus vaidinant Erkiulį Puaro

  Autorius
  Metai
  2014
  Įrišimas
  kietas
  Vertė
  Aidas Jurašius
  Versta iš
  anglų k.
  Orig. pav.
  Poirot and Me
  ISBN
  9786094660726
  Puslapių skaičius
  326
 • Pageltę knygos puslapiai

  Negaliu paaiškinti, kaip jam tai pavyksta, tačiau mažasis belgas geba žiūrovams suteikti saugumo jausmą. Žmonės žiūri į jį ir pasijunta geriau.

  David Suchet (Deividas Sušė, g. 1946 m. ) – garsus Jungtinės Karalystės aktorius, kurio protėviai litvakai kilę iš Žemaitijos. Per keturiasdešimt karjeros metų D. Suchet vaidino daugybėje teatro spektaklių. Už nuopelnus dramos menui jis 2011 metais buvo apdovanotas Britanijos imperijos antrojo laipsnio ordinu. Tačiau labiausiai jį visame pasaulyje išgarsino Agathos Christie personažo Erkiulio Puaro vaidmuo, kurį jis vaidino net 24 metus. Apie tai Davidas Suchet ir pasakoja savo knygoje „Puaro ir aš“.


  Erkiulis Puaro – vienas žymiausių visų laikų literatūros personažų. Davidas Suchet – vienas garsiausių ir labiausiai nusipelniusių Jungtinės Karalystės aktorių. Dabar viso pasaulio televizijos žiūrovų akyse Davidas Suchet jau nebeatsiejamas nuo Puaro, tačiau 1987-tųjų rudenį, kai aktorius pirmą kartą buvo pakviestas vaidinti garsųjį seklį, to niekas negalėjo numatyti. Visgi susitikimas tapo lemtingas.
  „Puaro ir aš“ – nepaprastai šiltas, emocingas ir drauge pagarbus pasakojimas apie vienos asmenybės tapsmą kita. Apie aktoriaus profesionalumą, kuriant personažo, kurį iš knygų pažįsta visas pasaulis, charakterį. Apie nepaprastą principingumą ir smulkmeniškumą, dėmesį kiekvienai detalei. Apie didžiulį darbą kuriant vaidmenį, apie meilę ir atlaidumą Puaro keistenybėms. Apie tai, kaip Davidas Suchet ir Erkiulis Puaro tapo vienu asmeniu. Asmeniu, kurį pamilo ir įvertino žiūrovai, kurį pripažino reiklioji damos Agathos Christie dukra Rosalind Hicks.
  “Puaro ir aš”: netikėta, netgi intymu. Nuoširdu. Šilta. Kartais juokinga ir keista.
  Tai unikali galimybė pažvelgti ne tik į filmavimo aikštelės užkulisius, bet ir į tikro aktoriaus sielą.