Profesorius (knyga su defektu)

 • Kraunamos nuotraukos
  300
  950 Sutaupykite 650
  Į krepšelį 

  PAGELTĘ KNYGOS PUSLAPIAI

  J. Katzenbacho trileriai išsiskiria kruopščiai aprašomais nusikaltimų tyrimais, psichologiškai įtaigiais veikėjų portretais ir gilia nusikaltėlių bei jų veiksmų motyvų analize

  Autorius
  Metai
  2013
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Ina Rosenaitė
  Orig. pav.
  What comes next
  ISBN
  9789986169994
  Puslapių skaičius
  472
 • PAGELTĘ KNYGOS PUSLAPIAI

  John Katzenbach (Johnas Katzenbachas, g. 1950 m.) – vienas ryškiausių amerikiečių psichologinio trilerio meistrų. Žinias apie nusikaltimus, teisingumo sampratą ir rašymo įgūdžius jis įgijo dirbdamas teismo korespondentu Naujajame Džersyje ir Majamyje. Lietuvių kalba jau išleistos knygos „Analitikas“, „Kilnus tikslas“, Ne tas žmogus“.
  Dešimtoji J. Katzenbacho knyga „Profesorius“ – dar vienas įtampos kupinas trileris. Meistriškai parašytas, garantuojantis bemieges naktis ir krūpčiojimą, išgirdus bet kokį krebždesį. Tačiau drauge tai ir knyga, kelianti klausimus: kuo galime iš tiesų pasikliauti, kas yra tikra, o kas – tik mūsų fantazijos padarinys?
  Su šiais klausimais susiduria du žmonės: psichologijos profesorius, vienišas pensininkas, kuriam diagnozuota senatvinė demencija, ir Dženiferė, kaimynystėje gyvenanti paauglė. Du vieniši žmonės, turintys nedaug ką bendra. Tik vienatvę. Realybėje nesusigaudantis vyras ir mergina iš tiesų yra puikūs kandidatai tapti aukomis. Šikart – iškrypėliškus žaidimus žaidžiančiai porelei, vyrui ir moteriai, kurie pagrobia Dženiferę, kad paverstų ją žiauraus internetinio žaidimo heroje. Žaidimo, kuris jau baigėsi trijų merginų mirtimi...
  Tačiau Dženiferė, kankinama pagrobėjų, turi netikėtą šansą išsigelbėti; jos pagrobimo liudininku netyčia tapo profesorius. Bet jis pats nėra tikras, ar viską matė iš tikrųjų, ar tai vaizdai, iššaukti progresuojančios ligos. Ir jei tai tiesa, tai kas juo patikės? Ir kur yra sadistų pora, pagrobusi Dženiferę? Ir kiek dar liko gyventi įkalintai merginai, kurios kančiomis galima mėgautis... internete?
  Johnas Katzenbachas meistriškai kuria įtampą, sudarytą iš aukos, kankintojų ir profesoriaus pasakojimų, naikindamas ribą tarp žiaurios realybės ir fikcijos bei vesdamas skaitytoją prie netikėtos atomazgos.