Priklausomybių anatomija

 • Kraunamos nuotraukos

  Priklausomybių anatomija

  8 
  Į krepšelį 

  NEŽYMŪS DEFEKTAI

  Narkotikai. Alkoholis. Lošimas. Internetas. Darbas. Pirkimas
  Patyrusios psichologės studija apie įvairias priklausomybes ir kovos su jomis būdus

  Autorius
  Metai
  2009
  Įrišimas
  minkštas
  Puslapių skaičius
  235

 • Laima Bulotaitė – psichologė, socialinių mokslų daktarė, Vilniaus universiteto Bendrosios psichologijos katedros docentė. Studentams psichologams skaito Raidos psichologijos, Sveikatos psichologijos ir Priklausomybių psichologijos kursus. Knygų „Aš myliu kiekvieną vaiką“ (1996), „Priklausomybių psichologiniai aspektai“ (1998), „Mokykla be narkotikų“ (2002), „Narkotikai ir narkomanija. Iliuzijos ir realybė“ (2004), vadovėlių „Asmenybės ir bendravimo psichologija XI–XII kl.“ (2002), „Psichologijos pagrindai IX–X kl.“ (2003), „Socialinės deviacijų problemos“ (2007), „Psichologija. XI–XII kl.“ (2008) ir „Vaikų psichologinis konsultavimas“ (2008) autorė ir bendraautorė.

  Viliuosi, kad ši knyga padės Jums atsakyti į daugelį kylančių klausimų, išsklaidys abejones, suteiks naujos informacijos, ir Jūsų požiūris į priklausomybių problemą pasikeis.
  Knygoje pasakosime ne vien apie narkotikus bei alkoholį. Atsiranda vis naujų problemų – įjunkstama į kompiuterinius žaidimus ir internetą, azartinius lošimus, apima pirkimo manija. Ar tai irgi priklausomybės? Kaip jos formuojasi? Ar jos tokios pat pavojingos kaip narkotikų vartojimas? Čia rasite įvairių teorijų, skirtingų požiūrių, mokslinių tyrimų rezultatų.
  Knyga skirta platiesiems skaitytojų sluoksniams. Manau, kad ji bus naudinga tiek tėvams, norintiems apsaugoti savo atžalas nuo šių blogybių, tiek mokytojams, vykdantiems prevencines priemones, tiek siekiantiems išspręsti savo problemas alkoholio ir narkotikų vartotojams bei jų šeimos nariams, tiek visiems, kuriems rūpi mūsų visuomenės ateitis.
  „Visi nori pakeisti pasaulį, bet niekas nenori pradėti nuo savęs”, – sakė JAV filosofas ir psichologas Williamas Jamesas. Taigi požiūrį į priklausomybes siūlyčiau pradėti keisti nuo savęs. 

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti