Ponio kanopa

 • Kraunamos nuotraukos

  Ponio kanopa

  5 
  Į krepšelį 

   Hetė Bi – stebuklingų būtybių gydytoja

  Metai
  2017
  Įrišimas
  kietas
  Vertė
  Kazimiera Kazijevaitė
  Versta iš
  anglų k.
  Iliustracijos
  Lorena Alvarez
  Orig. pav.
  the Pony's Hoof
  ISBN
  9786094662553
  Puslapių skaičius
  130
 •  Kartą mergaitė, vardu Harietė, paklausė mamos: o kas gydo stebuklingas būtybes, kai jos suserga? Jos mama Lindsė Teilor su drauge Siuzana Smit ilgai galvojo, kol suprato – ogi stebuklingų būtybių gydytojai! Sutikusios rašytoją Klerę Beiker ir pasivadinusios Klere Teilor-Smit (Claire Taylor-Smith), jos visos kartu ir sukūrė Pasakėnijos karalystę.
  Ženk į ją, jei dar nesilankei. Jei lankeisi – sveika sugrįžusi!
  Ten vėl sutiksi mažąją Hetę Bi, kuri kaip tik ir rūpinasi vienaragiais, undinėmis, fėjomis – ir poniais. Klastingasis kipšų karalius Karigeidis toliau kenkia Pasakėnijos karalystei. Stebuklingieji poniai, dar vadinami pegasais, gali ne tik skraidyti. Kai jie trepteli, iš žemės ištrykšta šaltinis. Tačiau bjaurusis karalius pagrobė ponio Archio galią! Kaip Hetei pagydyti sužeistą mažylį ir grąžinti jam galią? Jai vėl teks leistis į pavojingą žygį... Tai – jau penktoji knyga apie Hetę Bi!

  Jei tau patinka poniai, jei mėgsti nuotykius ir svajoji apie stebuklingą šalį, kurioje gali būti reikalinga, – keliauk į pasakiškų būtybių pasaulį kartu su Hete!  

 • Naujienlaiškis

  mes socialiniuose tinkluose