Penkios žvaigždutės

 • Penkios žvaigždutės

  6.50 
  12.50  Sutaupykite 6.00 
  Į krepšelį 
  Autorius
  Metai
  2021
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Rūta Montvilienė
  Orig. pav.
  Five Stars
  ISBN
  9786094665387
  Puslapių skaičius
  310
 • „Penkios žvaigždutės“ – tiems, kurie tiki, kad jų idėjos turi prasmę.
  Tai knyga vyrams ir moterims, studentams ir verslininkams,
  mokytojams, vadovams ir lyderiams, kurie idėjų amžiuje
  trokšta įgyti konkurencinį pranašumą.

  CARMINE GALLO (Karmainas Galo) – buvęs CNN ir CBS korespondentas, komunikacijos mokytojas ir patarėjas, dirbęs su „Intel“, „Hewlett-Packard“, „Coca-Cola“, „Pfizer“ ir kitų garsių pasaulio bendrovių vadovais. Jis – dešimties bestseleriais tapusių knygų autorius ir komunikacijos guru daugybei žmonių. Lietuviškai jau išleista jo knyga „Storytelling. Pasakojimo meistrystė“ („Tyto alba“, 2019 m.).

  „Penkios žvaigždutės“ – knyga, mokanti įtikinimo meistrystės. Nes negana vien turėti gerą idėją – ja reikia užkrėsti kitus. Įvaldę įtikinimo meną, apie kurį kalbėjo dar Aristotelis, jūs išsiskirsite iš minios ir pakilsite karjeros laiptais. Įkvėpsite ir subursite žmones didesniems tikslams. Bendravimas ir gebėjimas įtikinti – savybės, kurios padarys jus nepakeičiamą, nesustabdomą ir neatsispiriamą, kitaip tariant, vertą penkių žvaigždučių.

  Šioje knygoje autorius pateikia daugybę istorijų apie žmones, mokančius genialiai pasinaudoti įtikinimo gebėjimais. Jis kalbasi su neuromokslininkais, verslininkais, istorikais, milijardieriais, tokių bendrovių kaip „Google“, „Nike“, „Airbnb“ vadovais, kad iš pirmų lūpų išgirstume, kaip jie sugebėjo žodžiais uždegti žmonių vaizduotę ir savo tikslus paversti realybe. Žinių amžiuje esate verti tiek, kiek vertos jūsų idėjos. „Penkios žvaigždutės“ padės jums suteikti savo idėjoms žodinę išraišką.

  Jūs sužinosite:
  • Kodėl kalbėdami suaugusiųjų auditorijai turite rinktis žodžius,
  kuriuos suprastų trečios klasės mokiniai.
  • Kokie kalbėjimo būdai žmones paveikia labiausiai – ir kodėl.
  • Kokį metodą taikė Picasso, Leonardo da Vinci ir Steve’as Jobsas,
  kad išlaisvintų savo kūrybiškumą.

  Pasaulis, kuriame dabar gyvename, sukurtas dedant ne plytą prie plytos, o idėją prie idėjos, teigia Carmine’as Gallo. Išmokite žmones įtikinti bei įkvėpti, ir pasaulis gulės jums po kojomis.
   

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti