Pavojinga knyga berniukams

 • Kraunamos nuotraukos

  Pavojinga knyga berniukams

  15 
  Į krepšelį 

  Visiems smalsiems, drąsiems ir išdykusiems berniukams

  Metai
  2012
  Įrišimas
  kietas
  Vertė
  Karolis Stulpinas
  Versta iš
  anglų k.
 •  

  Dviejų brolių – Conno Igguldeno ir Halo Igguldeno parašyta „Pavojinga knyga berniukams“ skirta, žinoma, berniukams – kokio amžiaus jie bebūtų. Tėvams, auginantiems sūnus ir jau galbūt pamiršusiems, kaip statomas namelis medyje ar daroma baterija. Seneliams, kuriems knieti paaiškinti anūkams, kaip skaityti žvaigždėlapius ar kuo piratų vėliavos skyrėsi viena nuo kitos, ir visiems kitiems – nuo aštuonerių iki aštuoniasdešimties metų. Berniukai neturi amžiaus, sako „Pavojinga knyga“.
  Ir iš tiesų – kokiam berniukui neįdomu sužinoti, kaip pasigaminti audinį, kuris nedega; kaip rašyti slaptu rašalu; kaip dresuoti savo šunį; ką reiškia navigacija ir kokios iš tikrųjų yra regbio taisyklės. Be to, jei sugalvojote žaisti indėnus – knyga patars, kaip pasigaminti lanką ir strėlę. O gal labiau norisi kautis timpomis?
  Jei lyja – knygoje rasite daugybę užsiėmimų ir lietingoms dienoms: išmoksite auginti kristalus, rodyti triukus su monetomis, sudarinėti šifrus, kuriais naudojasi šnipai ir dar daug visko, ką gyvybiškai reikia žinoti kiekvienam berniukui.
  „Pavojinga knyga berniukams“ leidžiama milijoniniais tiražais įvairiose pasaulio šalyse. 2007 metais British Book Awards ją pripažino metų knyga – ir ne veltui. Ji parašyta visiems smalsiems, drąsiems ir išdykusiems berniukams. Arba tiems, kurie jau užaugo, bet tebetrokšta pavojų – tik niekam garsiai to neprisipažįsta.

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti