Panelės Smilos sniego jausmas (KNYGA SU DEFEKTAIS)

 • Kraunamos nuotraukos

  Panelės Smilos sniego jausmas (KNYGA SU DEFEKTAIS)

  6 
  10.50 Sutaupykite 4.50
  Į krepšelį 

  Tai - daugiau nei romanas
  Tai - pati Grenlandijos dvasia moters pavidalu

  Autorius
  Metai
  2017
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  danų k.
  Vertė
  Loreta Laužikaitė
  Orig. pav.
  Frøken Smillas fornemmelse for sne
  ISBN
  9786094662607
  Puslapių skaičius
  385
 • Išvaizdos defektai

  Skaityti sniegą – tas pats, kas klausytis muzikos. Aprašyti, ką perskaitei, tolygu paaiškinti muziką raštu.

  Peter Høeg (Peteris Hiojus; g. 1957 m. Kopenhagoje) – vienas žymiausių šiuolaikinių danų rašytojų. Autoriaus biografija spalvinga: jis – buvęs šokėjas, jūreivis, aktorius, alpinistas, fechtuotojas. Visame pasaulyje P. Høegas išgarsėjo 1992 m. parašęs bestselerį „Panelės Smilos sniego jausmas“. Ši knyga išversta į daugiau nei trisdešimt kalbų, jos jau dvidešimt penkerius metus negali pamiršti pasaulio skaitytojai. Ir ne veltui. Sukūręs Smilą, rašytojas sukūrė charakterį, įkūnijantį pačią Šiaurę.

  „Panelės Smilos sniego jausmas“ – meistriškai parašytas romanas, kurį galima vadinti ir filosofiniu detektyvu, ir Danijos bei Grenlandijos gyvenimo veidrodžiu. Gyvenimo, kuriame taip maža vietos meilei ir taip daug – vienatvei ir sniegui. Gyvenimo, kurį gyvena Smila – grenlandės medžiotojos dukra, vaikystėje po motinos žūties tėvo atvežta į Daniją, tačiau širdimi taip ir likusi Grenlandijoje. Smila atšiauri, šalta ir maištinga, labiau už viską mylinti sniegą, ledą ir skaičius. Ir Izaiją – kaimynystėje gyvenantį inuitų berniuką. Todėl kai jis žūsta nukritęs nuo stogo, Smila nepatiki policijos versija – pėdos sniege jai sako daugiau. Ji jaučia sniegą ir moka jį skaityti. Ji jaučia pavojų ir klastą. Pradėjusi savo tyrimą, Smila išjudina intrigų, interesų ir nusikaltimų laviną, nubloškiančią ją iš Kopenhagos į Grenlandijos ledynus...
  Tai romanas, kuriame meilė sniegui susipina su meile žmogui; šaltas, ironiškas, negailestingas, metaforiškas romanas, nuo kurio neįmanoma atsitraukti. Jame yra viskas, ką norėtumėte žinoti apie sniegą, ledą, kerštą ir Šiaurę.
   

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti