Mergaitė, kuri išgelbėjo Kalėdas

 • Kraunamos nuotraukos

  Mergaitė, kuri išgelbėjo Kalėdas

  850
  Į krepšelį 

   Nauja bestselerio „Kaip Kalėdų berniukas tėčio ieškojo“ autoriaus knyga

  Autorius
  Metai
  2017
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Amžius
  nuo 8 iki 12 metų
  Vertė
  Lauryna Butrimienė, Rasa Stamkauskienė
  Iliustracijos
  Chris Mould
  Orig. pav.
  The Girl Who Saved Christmas
  ISBN
  9786094662744
  Puslapių skaičius
  341
 • Ar žinai, kaip veikia magija, kuri skraidina šiaurės elnią dangumi? Magija, kuri padeda Tėtušiui Kalėdai per vieną naktį apkeliauti visą pasaulį? Pasirodo, viską daro viltis. Be jos nebūtų magijos ir Tėtušis Kalėda negalėtų aplankyti visų pasaulio vaikų.


  O iš kur atsiranda magija? Ją sukuria vaikai! Kiekvienas, kas tiki Tėtušiu Kalėda, ją kuria!

  Deja, taip buvo ne visada. Kai patį pirmą kartą Tėtušis Kalėda nusprendė nuskristi pas vaikus, magijos neužteko, nes labai mažai kas juo tikėjo – tik viena mergaitė iš Londono. Aštuonmetė Amelija Višart. Tik jos dėka atėjo Kalėdos! Bet paskui Ameliją užgriuvo nelaimės: mirė jos mama, o ji pati buvo jėga apgyvendinta bjauraus ir savanaudžio pono Šliužo prieglaudoje. Viskas, ką ji turėjo – tik katinas. Viskas, ko ji norėjo – ištrūkti iš tos baisios prieglaudos. Išgelbėti ją galėjo tik stebuklas... arba Tėtušis Kalėda. Amelijos liūdesys kasdien vis didėjo, ir magija blėso...

  O be magijos Tėtušis Kalėda negalėjo keliauti. Reikėjo skubiai rasti Ameliją. Ir Tėtušis Kalėda leidosi jos ieškoti. Kad visi pasaulio vaikai vėl galėtų džiaugtis Kalėdomis, Amelija privalėjo patikėti stebuklais... Ir paslapčių kupina kelionė per Londoną prasidėjo! Ieškoti Kalėdų padėjo elfai, net karalienė Viktorija ir Čarlzas Dikensas. Ar pavyks Tėtušiui Kalėdai rasti Ameliją ir susigrąžinti magiją?

  Padėk jiems, ir Kalėdos sugrįš!
   

 • Naujienlaiškis

  mes socialiniuose tinkluose