Mergaitė ant jūros skardžio

 • Kraunamos nuotraukos
  1050
  Į krepšelį 

  Romanas apie dviejų šeimų likimus

  Autorius
  Metai
  2014
  Įrišimas
  kietas
  Vertė
  Aušra Karsokienė
  Versta iš
  anglų k.
  Orig. pav.
  The Girl on the Cliff
  ISBN
  9786094660368
  Puslapių skaičius
  495
 • Perkratydama galvoje dviejų kartų išgyventą istoriją, kurią papasakosiu, matau joje vyraujančią temą. Be abejo, tai meilė ir jos nulemta būtinybė rinktis.

  Lucinda Riley (Liusinda Raili) – britų žurnalistė, rašytoja. Baigusi aktorės karjerą, ji atsidėjo rašymui ir sulaukė sėkmės: jos romanai iš karto užkariavo viso pasaulio skaitytojų širdis. Lietuvių kalba jau išleistos knygos „Orchidėjų namai“ ir “Levandų sodas” (“Tyto alba, 2012m., 2013 m.). “Mergaitė ant jūros skardžio”– jaudinanti dviejų šeimų istorija, nė kiek nenusileidžianti “Orchidėjų namams”. Šis psichologinis jausmų romanas pasakoja apie praeitį, kurioje išgyventos aistros lemia dabar gyvenančių žmonių likimus, jiems patiems to nė neįtariant…
  Skulptorė Granija Rajan iš Niujorko grįžta į Airijos kaimelį, kur šeimos prieglobstyje tikisi atsigauti po kūdikio praradimo ir susigaudyti savo jausmuose. Išėjusi pasivaikščioti, ji pamato ant jūros skardžio stovinčią mergaitę – basą, su naktiniais marškiniais, palaidais plaukais. Granija ir mergaitė, vardu Aurora, susidraugauja iš karto; tačiau abi net neįtaria, kad ši pažintis bus raktas į dviejų šeimų praeitį. Ir kad mergaitė pakeis visa Granijos gyvenimą.
  Lucinda Riley meistriškai kuria dviejų šeimų – Rajanų ir Lajelų – bendros istorijos pynę. Kartėlio ir aistros kupinas meilės romanas karo metų Londone susipina su sudėtingais dviejų žmonių santykiais šiuolaikiniame Niujorke. Šeimų likimai jaudina ir kartu slegia tuos, kas norėtų pradėti gyventi iš naujo – nes Rajanų ir Lajelų istorija privalo likti paslaptyje…
  Romantiška, jaudinanti ir nepaprastai įtraukianti Auroros ir Granijos istorija kalba apie tai, kad meilė visuomet atgimsta iš naujo. Ir tikėjimas tuo atgimimu gali įveikti viską.

 • Alternatyvios knygos

  Lucinda Riley
  Levandų sodas (KNYGA SU DEFKTAIS)
  1050 Sutaupykite 350
  Laura Esquivel
  Kaip vanduo šokoladui
  750 Sutaupykite 350
  Colleen McCullough
  Prisilietimas
  1050
  Daniel Glattauer
  Visada tavo (KNYGA SU DEFEKTAIS)
  750 Sutaupykite 550