Meilė ir seksas senovės Romoje

 • Kraunamos nuotraukos
  400
  950 Sutaupykite 550
  Į krepšelį 

  Senovės romėnų meilės papročiai ir įpročiai

  Autorius
  Metai
  2014
  Įrišimas
  kietas
  Vertė
  Aurelijus Katkevičius
  Versta iš
  italų k.
  Iliustracijos
  Lucos Tarlazzi
  Orig. pav.
  Amore e sesso nell'antica Roma
  ISBN
  9786094660245
  Puslapių skaičius
  328
 • Matant paveikslus ir freskas Pompėjuose ar muziejuose, pirmoji į galvą ateinanti mintis yra: „Bet juk jie buvo visai kaip mes!“ Po to žiūrime filmą ar televizijos serialą apie senovės Romą arba girdime gido žodžius ir pakeičiame nuomonę: „Kokie jie buvo iškrypėliai!“...

  O kokia teisybė?

  Šios knygos tikslas toks ir yra – atskleisti tiesą apie senovės romėnų laikų meilę.

  Alberto Angela (Alberto Andžela, g. 1962 m.) – italų paleontologas, gamtos tyrinėtojas, mokslo populiarinimo laidų vedėjas ir rašytojas. Lietuvių kalba jau išleistos dvi jo knygos apie kasdienį gyvenimą senovės Romos imperijoje (“Viena diena Senovės Romoje” ir „Romos imperija. Kelionė paskui monetą“). Ši trečioji knyga –apie tai, kas gyvenimą daro pakeliamą. Apie meilę.
  Ši knyga jungia malonumą skaityti romaną su istorinės monografijos tikslumu. „Meilė ir seksas senovės Romoje“ atsako į daugybę klausimų. Kaip bučiavosi senovės romėnai, ką žiūrėdami vienas kitam į akis sakydavo įsimylėjėliai, ar sužadėtinis kviesdavo savo mylimąją vakarienės, ar buvo biseksualumas ir kamasutra. Kaip mylėdavosi imperatoriai ir prasčiokai, kokiais būdais žmonės viliodavo vieni kitus ir kokie buvo seksualiniai tabu. Ar egzistavo neištikimybė ir jei taip – tai kas grėsė neištikimiesiems?

  Įsivaizduokite, kad atsidūrėte senovės Romos aikštėje. Čia vaikštinėja įsimylėjėlių pora, gladiatorius, besižvalgantis į kilmingą panelę, tėvas, lydintis sūnų padaryti tai „pirmą kartą“, aukšto lygio prostitutė... Gerai pažiūrėkite į šiuos žmones – pakaks pabūti su jais vieną dieną ir atrasime intriguojančias senovės Romos meilės ir sekso paslaptis. Ir pamatysime, kad jų būdas mylėti neįtikėtinai primena mūsiškį.