Maži dalykai dideli

 • Maži dalykai dideli

  8.00
  10.00 Sutaupykite 2.00
  Į krepšelį 

   Knyga, kuri padės atsakyti į svarbiausius gyvenimo klausimus

  Metai
  2016
  Įrišimas
  kietas
  Vertė
  Alma Naujokaitienė
  Versta iš
  ispanų k.
  Orig. pav.
  Amor en minúscula
  ISBN
  9786094661532
  Puslapių skaičius
  293
 •  „Štai ir pradėjau naujus metus, — tokia buvo paskutinė mintis, — tik nieko naujo jie man neatneš“.
  Ir užmigau, net nenutuokdamas, kaip smarkiai klydau.

  Francesc Miralles (Franse Miralesas, g. 1968 m. Barselonoje) – ispanų rašytojas, keliautojas, žurnalistas, parašęs daugiau nei trisdešimt knygų. Jo romanas apie vienišiaus Samuelio ir katino Mišimos gyvenimą “Maži dalykai dideli” iškart tapo tarptautiniu bestseleriu, šiuo metu jis išverstas į 20 kalbų.
  Samuelis – vokiečių literatūros dėstytojas. Visiškai vienišas ir su tuo susitaikęs. Naujųjų metų naktį jis užmiega įsitikinęs, jog nieko nauja jo gyvenime neįvyks. Tačiau tuomet į jo butą Barselonos centre netikėtai užklysta… katinas. Ir su naujojo įnamio Mišimos pasirodymu ramus ir nuobodus Samuelio gyvenimas ima keistis stulbinančiu greičiu. Jis suvokia, kad pasaulyje yra ne vienas; jam tenka susidraugauti su rašytoju ir mąstytoju, gyvenančiu kaimynystėje, jam tenka išdrįsti daryti dalykus, kurių jis niekuomet nedarė ir kurių visuomet vengė. Gyvenimas dar labiau prisipildo spalvų, naujų potyrių ir pojūčių, kai Samuelis sutinka trisdešimt metų nematytą savo jaunystės meilę Gabrielę...
  “Maži dalykai dideli” – romanas, kupinas meilės, ilgesio, drąsos išlįsti iš vienatvės kiauto, pasivaikščiojimų po užburiančią Barseloną ir neabejotinai teisingos kačių filosofijos. Tai lengva, o drauge protinga knyga tiems, kurie nori be didelių pastangų atsakyti sau į svarbiausius gyvenimo klausimus. Nes viskas prasideda nuo mažų dalykų, kurie gyvenime dažnai tampa ne tik dideli, o ir patys svarbiausi. Tereikia juos pastebėti ir įsileisti į gyvenimą. 

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti