Mano kūno kultūros mokytoja – ateivių valdovė

 • Kraunamos nuotraukos
  Į krepšelį 

   Visi mano, kad tu silpnas.
  Jie dar nežino, ką tu iš tikrųjų gali!
  Kvatositės kiekviename puslapyje! 

  Autorius
  Metai
  2017
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Vytautas Varanius
  Iliustracijos
  Laura Ellen Anderson
  Orig. pav.
  My Gym Teacher Is an Alien Overlord
  ISBN
  9786094662300
  Puslapių skaičius
  312
 •  Davidas Solomonsas (Deividas Solomonsas) – britas, scenarijų autorius, gyvenantis Dorsete su žmona ir sūnumi Luku. „Mano brolis superherojus“ – pirmoji jo knyga vaikams. Apie Luką ir jo brolį Zaką, kuris staiga įgijo supergalių ir privalėjo išgelbėti pasaulį, tačiau vos nepražuvo pats.
  Bet nuotykiai tuo nesibaigė! Zakas ir jo draugė Lara tebesipuikuoja savo supergaliomis. O jaunesnysis Zako brolis Lukas nors ir priklauso pasaulio gelbėtojų būriui, tačiau jokių galių neturi. Tačiau jis turi blogą nuojautą: aplinkui dedasi keisti dalykai – krenta lėktuvai, blyksi šviesos, – visa tai ne šiaip sau! Ir dar: jo mokyklos kūno kultūros mokytoja yra ateivė, užsimaskavusi žmogišku pavidalu, trokštanti užvaldyti Žemės gyventojų protus. Lukas tuo tvirtai įsitikinęs. Tačiau ar kas nors juo tiki? Aišku, ne!
  Taigi Lukui belieka veikti vienam, ir, žinoma, – jis buvo teisus! Bet tada užverda tokia košė, kad, norint išgelbėti pasaulį nuo invazijos, įsitraukti į kovą teks visiems. Gerieji kovoja kartu su blogiukais, broliai susivienija – ir didysis mūšis prasideda!
  Nauji Luko, Zako ir Laros žygiai prieš… kūno kultūros mokytoją? Ar visgi prieš piktų ateivių invaziją? Sužinok tuoj pat!