Manifestas, kaip būti įdomiai

 • Kraunamos nuotraukos

  Manifestas, kaip būti įdomiai

  4 
  10  Sutaupykite 6 
  Į krepšelį 

  Mano didieji pokyčiai ir kas iš to išėjo 

  Autorius
  Metai
  2017
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Rūta Montvilienė
  Orig. pav.
  The Manifesto on How to be Interesting
  ISBN
  9786094662485
  Puslapių skaičius
  415
 •  

   Holy Bourne (Holi Born) – britų rašytoja, žurnalistė. Ji dirbo portalo TheSite.org patarimų skilties jaunimui redaktore, taigi tikrai žino, kas labiausiai rūpi jauniems žmonėms, ir gali jiems padėti.

  Ar kada norėjai būti populiariausia mokykloje? Kad tau einant visi atsisuktų, kad su tavimi norėtų draugauti, o gražiausias mokyklos vaikinas prieitų ir paklaustų, ką veiki šįvakar? Kad tos išpuikusios, visą mokyklą valdančios kalės nustotų šaipytis ir pažaliuotų iš pavydo, išvydusios tavo nuostabius batus?
  Jei taip, ši knyga – tau.

  O jei realybė visai kitokia? Niekas tavęs nesupranta, tėvams nerūpi, kas darosi tavo galvoje, populiariųjų šutvė tyčiojasi, o tavo vienintelis draugas – moksliukas, kaip ir tu pati. Bet juk tau tai nesvarbu. Tau nusispjauti, kaip atrodai ir ką visi apie tave galvoja. Svarbu ištverti mokyklos pragarą, o paskui jau visi sužinos, kokia tu geniali.
  Jei taip, ši knyga – tau.

  Taip galvojo ir Bri. Kol vieną kartą nusprendė: gana! Ji visiems parodys. Taps įdomi! Juk ji protinga ir apie gyvenimą supranta daug daugiau nei visos tos kvaišos. Ji pradės rašyti internetinį dienoraštį – „Manifestą, kaip būti įdomiai“. Žingsnis po žingsnio įgyvendins šešias taisykles, kurios padės įsiskverbti į populiariųjų gretas ir pelnyti meilę to, kurį mylėti draudžiama.

  Ar Bri pavyks pasiekti tai, ko trokšta? O gal šis sumanymas – didžiausia jos klaida? Kad ir kaip viskas pasisuktų, suprask: nėra nieko nepataisoma. Ir dar: tu ne viena. Kaip ir Bri.  

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti