Makroekonomika

 • Makroekonomika

  Vienas garsiausių pasaulyje makroekonomikos vadovėlių


  Metai
  2007
  Įrišimas
  kietas
  Vertė
  Aušra Maldeikienė, Gražvyda Rekutė
  Versta iš
  anglų k.
  Orig. pav.
  Macroeconomics 4th edition
  Puslapių skaičius
  696

 • Ar norite vadovėlio, pateikiančio apibendrintą požiūrį į makroekonomiką? Olivier Blanchard’as pateikia vieną bendrą modelį ir padeda studentams pamatyti platų makroekonomikos vaizdą.
  Ar jau pavargote nuo makroekonomikos vadovėlių, kurie yra pernelyg fragmentiški?
  Olivier Blanchard’as išsamiai aptaria daugelį koncepcijų, apie kurias kiti vadovėliai vos užsimena, nes supranta, kad studentams jos bus akademinės ir profesinės karjeros pagrindas.


  Ar norite teksto, kuriame idėjos plėtojamos per visą kursą?

  „Makroekonomikos“ vadovėlyje dėmesys sutelkiamas į „Šerdį“ ir „Plėtotę“, ir tai leidžia dėstytojams išskirti svarbiausias koncepcijas, kartu palieka laisvę prireikus keisti kursą.

  Lietuvos studentams, dėstytojams ir visiems, kurie domisi, kaip veikia ekonomika, pateikiamas vieno garsiausių dabarties ekonomistų Olivier Blanchard’o makroekonomikos vadovėlis. Vadovėlis yra žinomas ir populiarus ne tik JAV, bet ir daugelio kitų pasaulio valstybių universitetuose. Jame suprantama kalba dėstomos makroekonomikos teorijos, koncepcijos, pateikiami skaičiavimai. Autorius įtikinamai atskleidė svarbiausia – kasdienybę, slypinčią už teorinių modelių, ir pasaulį, kurį kuriame patys, rinkdamiesi vieną ar kitą prekę, sprendimą, politiką ar idėją. 

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti