Levandų sodas

 • Levandų sodas

  Intriguojanti šeimos istorija apie meilę, pavojų, karą

  Autorius
  Metai
  2013
  Įrišimas
  kietas
  Vertė
  Aušra Karsokienė
  Versta iš
  anglų k.
  Orig. pav.
  The Light behind the Window
  ISBN
  9789986169888
  Puslapių skaičius
  500
 • Lucinda Riley (Liusinda Raili) – britų žurnalistė, rašytoja. Baigusi aktorės karjerą, ji atsidėjo rašymui ir sulaukė sėkmės: jos romanas „Orchidėjų namai“ (“Tyto alba” 2012 m.) iš karto užkariavo viso pasaulio skaitytojų širdis. “Levandų sodas” – jaudinama šeimos istorija, nė kiek nenusileidžianti “Orchidėjų namams”. Šis psichologinis jausmų romanas nukelia skaitytoją iš saulėto Provanso į dvarą Jorkšyre, iš dabarties į Antrojo pasaulinio karo metus. Tai intriguojanti dviejų giminės atšakų istorija apie meilę, pavojų, karą. Ir apie praeitį, kuri niekur nedingsta, bet atskleista keičia ją sužinojusių gyvenimus. 

  Kadaise garsi ir turtinga prancūzų aristokratų giminė, legendinė pilis ir ilgai saugotos paslaptys. Dvi giminės atšakos – Prancūzijoje ir Anglijoje, besiblaškančios tarp pareigos ir aistros. Ir vienintelė palikuonė, kuriai teks pakelti netikėtai užgriuvusią atsakomybės ir paslapčių naštą.
  Mirus Emilijos de la Martinjer motinai, prieš dukros akis ima skleistis sudėtinga ir tragiška šeimos istorija, vedanti į Antrojo pasaulinio karo laikų Paryžių, kur Emilijos teta ir tėvas rizikavo gyvybe, prisijungę prie Pasipriešinimo judėjimo. Tačiau kas tuomet atsitiko ir kodėl apie tai paskutinė giminės moteris sužino tik dabar, kai nė vieno iš liudininkų nebėra gyvų?


  „Puiki knyga istorinių romanų mėgėjams, padedanti pabėgti nuo realybės“
  (Library Journal)
    

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti