KNYGŲ KOMPLEKTAS. „Vytautas Didysis „Žalgirio“ arenoje“ + „Vytautas Didysis. Valdove, gal asmenukę?“

 • KNYGŲ KOMPLEKTAS. „Vytautas Didysis „Žalgirio“ arenoje“ + „Vytautas Didysis. Valdove, gal asmenukę?“

  18.00 
  21.00  Sutaupykite 3.00 
  Į krepšelį 
  Autorius
  Įrišimas
  kietas
  Iliustracijos
  Rytis Daukantas
 • Tomas Dirgėla – vienas populiariausių lietuvių vaikų rašytojų, geriausiai jauniesiems skaitytojams žinomas kaip detektyvinės serijos „Domas ir Tomas“ autorius. Rašytoją vaikai atpažįsta net gatvėje ir būtinai pasidomi būsimomis knygomis ar paprašo bendros nuotraukos!  

  1. „Vytautas Didysis „Žalgirio“ arenoje“  

  Trakų pilyje įvyko neįtikėtinas dalykas – iš praeities į savo sodybą atkeliauja pats Vytautas Didysis! Ieškodamas dingusios karūnos kunigaikštis netikėtai susidraugauja su Matu ir Ema. Netrukus paaiškėja, kad paskui Vytautą atkeliavo ir jo pusbrolis Jogaila, ketindamas sužlugdyti giminaičio planą. Į kovą stoja ne tik kilmingi pusbroliai, bet ir geriausi draugai – Matas ir Feliksas. Ar draugystė nugalės? Ar tikrai verta keisti Lietuvos istoriją? Ar tu vis dar skaitai šią anotaciją? Pats laikas užkrimsti kibinų ir pradėti nuo pirmo skyriaus!


  Tai štai kur buvo iškeliavęs mano mylimas vyras!

  Ona Vytautienė, pirmoji Vytauto žmona 

  2. „Vytautas Didysis. Valdove, gal asmenukę?“ 

  Netoli Vytauto Didžiojo pilies nutinka neįtikėtinas dalykas – iš seno ąžuolo iškrenta keistai atrodanti trijulė! Atvykėliai iš ateities čia atkeliavo ne šiaip sau, jie nori ištaisyti savo klaidą ir sutrukdyti Vytautui tapti karaliumi. Ar tau jau puikiai pažįstami herojai įvykdys planą ir nugvelbs karūną? Ar Lietuvos istorija liks nepakitusi? O ar to meto komikams pavyks priversti tave iš juoko susiimti už pilvo? Atsiversk knygą, nes nuotykiai keliasi į praeitį! 

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti