KNYGŲ KOMPLEKTAS! Trys knygos apie mergaitės Rugsėjės nuotykius Pasakų šalyje

 • Kraunamos nuotraukos
  400
  1500 Sutaupykite 1100
  Į krepšelį 

  „Mergaitė, kuri laivą pasidarė ir Pasakų šalį apiplaukė + „Mergaitė, kuri nusileido po Pasakų šalimi ir ten kėlė linksmybes + „Mergaitė, kuri pakilo virš Pasakų šalies ir perskėlė mėnulį“

  Metai
  2016
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
 • CATHERYNNE M. VALENTE (Ketrin M. Valenti, g. 1979 m.) – JAV Meino valstijoje gyvenanti romanų ir eilėraščių rašytoja. Populiariausios jos knygos – trys istorijos apie nelengvo ir karšto būdo mergaitę Rugsėję ir jos nuotykius Pasakų šalyje. Į šią šalį galite patekti ir jūs!
  1. „Mergaitė, kuri laivą pasidarė ir Pasakų šalį apiplaukė“. Niekad nesiskųskite, kad jums nuobodu, nes nutiks kaip vienuolikametei Rugsėjei is Omahos, kuriai taip įgriso gyventi su tėvais, kad galiausiai Žaliasis vėjas, atskridęs ant dėmėtos leopardės, išnešė ją į Pasakų šalį. O ten – keisčiausios taisyklės ir nuotykiai. Fėjos ir raganos, muilo golemė, nakvišos ir daugybė kitų gyventojų. Jie draugai ar priešai? Rugsėjė turi suprasti, kur pateko, kaip elgtis, ką valgyti ir ką veikti šalyje, kur niekas neatrodo taip, kaip įprasta. Ir dar: pasirodo, Pasakų šalį ištiko bėda. Vietoj Gerosios Karalienės Dedešvos šalį dabar valdo negailestinga Markizė, kuri daro, ką tik nori. Pavyzdžiui, uždraudžia kakavą ir surakina visų skraidančių būtybių sparnus... Gyventi darosi nebeįmanoma, naujiesiems Rugsėjės draugams gresia vis didesni pavojai. Ir tik mergaitė gali stebuklingame miške rasti daiktą, kurio reikia Markizei. Jei neatneš jo laiku, – kentės visa Pasakų šalis. Ir Rugsėjė leidžiasi į keisčiausią savo gyvenime kelionę. Tai pašėlusi istorija apie drąsią, smalsią ir protingą mergaitę, kurios nuotykiai prasidėjo pačią nuobodžiausią gyvenimo dieną.


  2. „Mergaitė, kuri nusileido po Pasakų šalimi ir ten kėlė linksmybes“. Rugsėję jau pažįstate iš pirmosios knygos. Ir žinote, kad ji nugalėjo Markizę ir išvadavo Pasakų šalį. Tačiau grįžusi atgal ji kiekvieną dieną ilgisi Pasakų šalies stebuklų ir ten sutiktų draugų. Be to, ten liko ir jos šešėlis. Ji būtinai turi sugrįžti! Ir vieną dieną jos troškimas išsipildo: Rugsėjė vėl Pasakų šalyje. Tačiau kaip ji klydo, galvodama, kad nugalėjus Markizę gyvenimas ten vėl tapo pasakiškas. Anaiptol. Pasirodo, visi Pasakų šalies gyventojai taip pat prarado savo šešėlius. Juos susiurbė Pasakų požemė, kur tamsu, baisu ir gyvena Alemanas… Rugsėjei nebelieka nieko kita, tik mėginti viską sutvarkyti. Šiame Rugsėjės žygyje pilna stebuklų ir nuotykių, knibžda keisčiausių pasaulio būtybių – jos ir piktos, ir klastingos, ir draugiškos, ir linksmos. Tai drąsios, geros ir protingos mergaitės kelionė į tamsiąją Pasakų šalies pusę.


  3. „Mergaitė, kuri pakilo virš Pasakų šalies ir perskėlė mėnulį“. Trečiojoje istorijoje Rugsėjei – jau keturiolika. Ji beveik suaugusi, tačiau niekaip negali pamiršti Pasakų šalies. Ji jos ilgisi, ir dar kaip! Bet grįžusi atgal ji turi… nugabenti ilgą baltą dėžę į Mėnulį, kuris pradėjo drebėti, nes sniego žmogus Sidraodis kėsinasi nuo jo nupurtyti visus gyventojus. Ir tada karaliauti tuščiame Mėnulyje vienas pats. Kas belieka Rugsėjei? Ji nusigauna į Mėnulį, susitinka su draugais ir net laiko rankose savo likimo paslaptį, o jos draugas Šeštadienis ten sutinka… save patį, tik vyresnį. Bet galiausiai paaiškėja, kad visi pavojingi ir keisti nuotykiai turėjo Vieną Didelį Tikslą. Ir viskas iki pat galo yra visai ne taip, kaip buvo galima tikėtis… Šiame žygyje Rugsėjė sutinka daugybę keisčiausių Mėnulio būtybių – jos ir piktos, ir klastingos, ir draugiškos, ir linksmos – ir vėl sužino daugybę paslapčių, padedančių jai suprasti aplink vykstančius stebuklus ir geriau pažinti save pačią. Tai istorija, kupina ne tik nuotykių, bet ir išmintingų minčių apie sąžiningumą, supratimą, kas esi, laisvą valią ir tapimą suaugusiuoju.