KNYGŲ KOMPLEKTAS: "Mano didelė riebi auksinė žuvelė zombis"

 • Kraunamos nuotraukos
  1400
  2000 Sutaupykite 600
  Į krepšelį 

  Keturios knygos apie didelę riebią auksinę žuvelę zombį

  Metai
  2016
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
 • Rašytoja ir aktorė Mo O’Hara užaugo JAV, bet šiuo metu gyvena pietryčių Londone. Ji rašo juokingas knygas vaikams ir vaidina jiems savo kūrybos pjeses, nes supranta, kad vaikams labiausiai patinka juoktis.


  1. „Mano didelė riebi auksinė žuvelė zombis“. Vyresnysis Tomo brolis – tikras blogiukas. O gavęs jaunojo chemiko rinkinį jis virsta tikru Piktuoju Mokslininku. Ir eksperimentuoti pradeda... nuo auksinės žuvelės: panardina žuvelę Frankį į nuodingą žalią skystį. Tomas griebiasi elektrošoko, kad ją atgaivintų. Tačiau atsigavęs Frankis atrodo kažkoks kitoks... Jis pavirto DIDELE RIEBIA AUKSINE ŽUVELE ZOMBIU, galinčia hipnotizuoti aplinkinius. Ir trokštančia keršto. O užhipnotizuoti galima visą mokyklą!
  Tačiau Tomas ir jo draugai irgi nesėdi sudėję rankų. Nes jie nori ne tik nugalėti žuvelę zombį, bet ir... susidraugauti su ja!


  2. „Mano didelė riebi auksinė žuvelė zombis. Nuotykiai jūroje“. Pasiilgote Frankio? Didelės riebios auksinės žuvelės zombio? To, kuris bandė užhipnotizuoti visą mokyklą? Jis vėl čia! Tomas ir Pradipas slapta pasiima jį į šeimos išvyką prie jūros. Pasirodo, jūroje gyvena baisus didžiulis ungurys...
  Ką darys Piktasis Mokslininkas Markas, vyresnysis Tomo brolis? Kaip Frankis kovos su unguriu? Ar hipnotizuojantis Frankio žvilgsnis įstengs nugalėti pabaisą? O gal viskas iš tiesų yra visai ne taip, kaip atrodo? Sužinok kuo greičiau!
  Antroje istorijoje Frankis netikėtai tampa... aktoriumi mokyklos teatre! Žuvelės zombio nuotykiams nėra galo. Bet svarbiausia – visuomet viskas baigiasi gerai!


  3. „Mano didelė riebi auksinė žuvelė zombis. Pašėlę pelekai“. Tomas myli savo auksinę žuvelę Fankį ir niekam neleis jos skriausti. Kai jis su geriausiu savo draugu Pradipu iškeliauja į stovyklą, Frankis, žinoma, irgi vyksta kartu. Atrodo, kad stovykloje vyksta keisti dalykai... Ir žuvelė čia šįkart niekuo dėta. Sklinda gandai apie miške slankiojančią pabaisą – didžiąją katę. Ar žuvelė zombis pagaliau rado savęs vertą priešininkę?
  Antroji istorija – tiesiog neįtikėtina. Piktasis Tomo brolis Markas staiga ima elgtis labai maloniai. Tai nereiškia nieko gero! Negana to, Frankį kažkas pagrobia! Ar Tomas ir Pradipas įstengs suprasti, kas čia vyksta ir išgelbės žuvelę, kol dar ne per vėlu?

  4. „Mano didelė riebi auksinė žuvelė zombis. Viskas įmanoma“. Kai Tomas ir jo draugas Pradipas patenka į pižamų vakarėlį muziejuje, istorija kartojasi: piktasis brolis pabando prikelti Karalių Katės mumiją. Tačiau ji prakeikta! Visus, kas prie jos prisiliesdavo, ištikdavo baisiausios nelaimės. Ar sugebės žuvelė įveikti mumiją ir jos prakeiksmą?
  Antrojoje istorijoje visi vyksta į tarpmokyklines sporto žaidynes. Tačiau kaip keista: visi geriausi sportininkai staiga praranda jėgas, o štai piktasis Tomo brolis Markas, kuriam sportas niekada nesisekė, nugali visus. Aišku, kad čia slypi klasta! Tomas ir Pradipas nusprendžia išsiaiškinti, kas vyksta. Ar Frankis padės demaskuoti blogiuką? Ar piktasis Markas gaus, ko nusipelnė?