KNYGŲ KOMPLEKTAS! „Blogiausi pasaulio vaikai“ + „Blogiausi pasaulio vaikai 2“ + „Blogiausi pasaulio vaikai 3“

 • KNYGŲ KOMPLEKTAS! „Blogiausi pasaulio vaikai“ + „Blogiausi pasaulio vaikai 2“ + „Blogiausi pasaulio vaikai 3“

  22.00
  24.00 Sutaupykite 2.00
  Į krepšelį 
  Autorius
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
 • 1. „Blogiausi pasaulio vaikai“
  David Walliams (Deividas Valjamsas) – britų rašytojas, dėl kurio juokingų ir įdomių knygų visi Jungtinės Karalystės vaikai eina iš proto! Jis – mėgstamiausias vaikų rašytojas pasaulyje! Jo knygų veikėjai dažnai nesielgia taip, kaip turėtų, bet juk kaip tik už tai mes juos ir mylime. Tačiau šitokių veikėjų, blogiausių pasaulyje vaikų, jūs tikrai dar nematėte. Susipažinkite su Žliumbike Berta, Krapštuku Piteriu, Rimtuoliu Ernestu, Sofija Sofa ir kitais. O gal ir jūs pažįstate blogiečių? Pasiūlykite jiems šią knygą!
  Ši knyga skirta:
  Neklusniems, netvarkingiems, nemandagiems vaikams, kurie dažnai gauna barti už nederamą elgesį. Perskaitę knygą jie supras, kad yra ir blogesnių vaikų už juos.
  Geriems vaikams, kurie niekada neišdrįstų elgtis taip, kaip rašoma šioje knygoje. Jie galės smagiai pakikenti iš blogiukų ir pasidžiaugti, kad yra ne tokie.
  Ir žinoma, tėvams, kurie galės šiomis istorijomis linksminti ir gąsdinti savo vaikus.
  DĖMESIO! Ši knyga neskirta tiems, kas neturi humoro jausmo. 


  2. „Blogiausi pasaulio vaikai 2“ 
  Jei jau skaitėte pirmąją jo knygą apie blogiausius pasaulyje vaikus, jums tikrai bus įdomu susipažinti su nauju blogiukų būriu. Jūsų dėmesiui – Lepūnas Bredas, Superžvaigždė Steisė, namų darbų nekenčiantis Haris ir visi kiti, priverčiantys griebtis už galvos ir tėvus, ir mokytojus, ir kaimynus!
  Neskaitykite šios knygos, jei neturite humoro jausmo. Skaitykite, jei norite pasijuokti iš blogiukų, kuriems nutinka įvairiausių nuotykių – ir džiaukitės, kad jūs ne tokie. O jei esate bent truputėlį panašūs į šios knygos veikėjus, tai šios istorijos turėtų jums patikti dar labiau!

   

  3.  „Blogiausi pasaulio vaikai 3“

  Jei jau skaitėte pirmas dvi jo knygas apie blogiausius pasaulyje vaikus, jums tikrai bus įdomu susipažinti su nauju blogiukų būriu. Susitikite su siaubingaisiais trynukais, isterike Tende, pagyrūnu Barnabu ir kitais, nuo kurių už galvos griebiasi ir tėvai, ir mokytojai, ir kaimynai!

  Neskaitykite šios knygos, jei neturite humoro jausmo.

  Skaitykite, jei norite pasijuokti iš blogiukų, kuriems nutinka įvairiausių nuotykių – ir džiaukitės, kad jūs ne tokie. O jei esate bent truputėlį panašūs į šios knygos veikėjus, tai šios istorijos turėtų patikti jums dar labiau! 

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti