KNYGŲ KOMPLEKTAS. „Berniukas, kuris augino drakonus“ + „Berniukas, kuris gyveno su drakonais“ + „Berniukas, kuris skraidė su drakonais“

 • KNYGŲ KOMPLEKTAS. „Berniukas, kuris augino drakonus“ + „Berniukas, kuris gyveno su drakonais“ + „Berniukas, kuris skraidė su drakonais“

  11.00
  27.00 Sutaupykite 16.00
  Į krepšelį 
  Autorius
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
 • ENDĖ ŠEPERD – linksma ir išradinga knygų vaikams autorė. Gyvena Anglijoje ir rašo istorijas apie berniuką Tomą ir pašėlusius jo augintinius.

  1. „Berniukas, kuris augino drakonus“.

  Tomo namuose gyvena ne šuo, ne žiurkėnas ir net ne tarantulas. Jo namų augintiniai yra… drakonai! Keisčiausia, kad jis išsirito iš vaisiaus, kurį Tomas parsinešė iš senelio sodo. Kas galėjo pagalvoti, kad taip atsitiks? Niekas! Užtat dabar Tomas turi neįtikėtinai nuostabų drakoną, vardu Blyksnis, ir DAUGYBĘ rūpesčių. Nes drakoną auginti namie – labai sudėtinga! Tačiau tai dar ne viskas. Tas keistas medis senelio sode turėjo ir daugiau vaisių. Ar ir iš jų išsirito drakonai?

  Norėtum sužinoti, kaip viskas buvo? O gal norėtum pats auginti drakoną (tik nesakyk apie tai mamai)? Atsiversk knygą ir sužinok, kaip sekėsi Tomui!

  Nemeluosiu, vargo su drakonais kur kas daugiau nei su agurkais.

  Ko NEDARO agurkai:
  Neprikakoja į tėčio košę
  Nenusvilina tau antakių
  Nepalieka ant televizijos antenos kyboti tavo kelnių (apatinių)
  Nesivaiko tavo katės
  Nemėto į ją kopūstų
  Nebando jodinėti tavo kate kaip rodeo buliumi
  Nepadega tavo dantų šepetėlio, KOLVALAISI JUO DANTIS
  O drakonai kaip tik visa tai DARO!

  2. „Berniukas, kuris gyveno su drakonais“.

  Sveiki, drakonų ištroškę nutrūktgalviai! Turbūt šią knygą į rankas paėmėte dėl vienos iš šių priežasčių:
  • nugirdote, kad mes juos auginame, ir norite patys įsivelti į šiuos ugnimi alsuojančius nuotykius;
  • radote drakono vaisių medį, iš vieno vaisiaus išsirito drakonas ir nė nenutuokiate, ką dabar daryti.

  Tomo namuose gyvena ne šuo, ne žiurkėnas ir net ne tarantulas. Jo augintinis yra... drakonas Blyksnis! Keisčiausia, kad drakonas išsirito iš vaisiaus, kurį Tomas parsinešė iš senelio sodo. Kas galėjo pagalvoti, kad taip atsitiks? Niekas! Tačiau tai dar ne viskas! Tas keistas medis senelio sode turėjo ir daugiau vaisių... Tad dabar drakonus augina ir Tomo draugai: Tedas, Ketė ir Kajus. O kai augini drakoną, turi tikėtis staigmenų ir... RŪPESČIŲ! DIDŽIAUSIO KALNO RŪPESČIŲ! Nes auginti drakoną nėra vien žaidimai ir zefyriukų kepimas, tai kur kas rimčiau! Reikia nuolat slėpti jį nuo smalsių akių, sugalvoti, kur paliksi, kai išeini į mokyklą, valyti nesusprogusius kakučius, dangstyti nagų ir ugnies paliktas žymes... O kai dar nagus prikiša nenaudėlis Liemas, užsisuka tikra nesusipratimų ir pašėlusių nuotykių virtinė! Kodėl staiga pradėjo vysti drakono vaisių medis? Kas, po galais, mokyklos darže augina gigantiškas daržoves? Ką toje keistoje pašiūrėje slepia ponas Niūriauskas? O kur dar šliužų ferma spintoje, amarų blyneliai, sprogstantys aguročiai, raketa varomas bulius...
  Žinoma, istorija tuo nesibaigia. Tai jau tikrai. Laukite tęsinio!

  3. „Berniukas, kuris skraidė su drakonais“

  Tomas ir jo draugai neįsivaizduoja savo gyvenimo be slaptų augintinių – drakonų. Auginti ir prižiūrėti drakonus kur kas sudėtingiau nei katiną, vėžlį, jūrų kiaulytę ar kokią sliekų šeimynėlę. Jie kelia didžiulę netvarką, visur palieka nagų žymes, smilkstančias kibirkštis ir sprogstančius kakučius. Tiesa, yra ir dar vienas, kur kas liūdnesnis dalykas. Vieną dieną vaikams savo drakonus reikės paleisti... O tai – sunkiau už viską. Tomas pažadėjo seneliui, kad po atostogų leis augintiniams iškeliauti. Tačiau pirmiausia juk reikia išsiaiškinti, kur drakonai išskrenda ir kas jų ten laukia... Atsiverskite knygą ir sužinosite, kas padės Tomui atskleisti Slaptojo drakonų miesto paslaptį. Ką šįkart sumanė Liemas, Bėdų karalius. Ir kas laukia būrio pašėlusių drakonų.

  Ir kas čia žino, galbūt vieną dieną jūs irgi rasite augantį drakono vaisių medį. O jeigu taip nutiks, na, pasiruoškite gyvenimo kelionei!   

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti