KNYGŲ KOMPLEKTAS! „100 spintelių" + „Pienių ugnis“

 • Kraunamos nuotraukos
  1050 Sutaupykite 250
  Į krepšelį 

  Maginė fantastika

  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
 • N. D. Vilsonas (N. D. Wilson)– amerikiečių rašytojas, dvylikos knygų autorius. Jis mėgsta stiprų vėją, pieną ir mieliausiai rašo naktį, kai visi miega. Kaip pats sako, „vedė merginą, kurią pagrobė iš vandenyno“. Šiandien jiedu gyvena Aidaho valstijoje kartu su penkiais savo vaikais.

  1. „100 spintelių“ – pirmoji maginės fantastikos trilogijos knyga, nuotykių pilnas pasakojimas apie berniuką ir nepaprastą jo kelionę.
  Henriui Jorkui dvylika metų ir jis visai nesidžiaugia, kad kurį laiką neplanuotai teks pagyventi pas dėdę mažame miestelyje. Ten didelis senas namas, trys pusseserės ir katinas - ramu, tylu ir nuobodu. Tačiau vieną naktį netikėtai pabudęs, Henris pamato keistą mažą seneliuką, kurio name tikrai neturėjo būti. Kitą rytą jis lovoje randa tinko gabalėlius, o iš sienos, lėtai besisukdami, ima lįsti du rutuliai…Nuvalęs tinką, Henris randa paslaptingas dureles. Jų, paslėptų po tinku, yra šimtas, visokių spalvų ir dydžių. Prikišęs ausį prie vienos, Henris gali girdėti, kaip lyja. Pažiūrėjęs pro kitos rakto skylutę, jis mato žydrą dangų ir auksinį smėlį! Ir greitai paaiškėja, kad tai visai – ne spintelės, o portalai į kitus pasaulius. Radę spintelių žemėlapį ir kompasą, Henris ir smalsi jo pusseserė Henrieta neiškenčia – ir leidžiasi į kelionę. Už durelių slypintys kiti pasauliai vilioja, bet ir gąsdina. Ten gyvena keisti ir paslaptingi žmonės. Ir ne žmonės. Atsiranda keisti laiškai, keistas berniukas, piktų elfų karalystė – vaikų gyvenimas visiškai pasikeičia. O kur dar juos persekiojanti grėsminga karalienė – labai graži ir labai pavojinga…
  Henrio ir Henrietos kelionė po spintelių pasaulį pilna pavojų ir vienas už kitą įdomesnių nuotykių. Prisijunk, tik atsargiai.

  2. „Pienių ugnis“ – antroji maginės fantastikos trilogijos knyga, „ 100 spintelių“ tęsinys.
  Kas galėjo pagalvoti, kad dvylikamečio Henrio, išsiųsto pagyventi pas dėdę į mažą miestelį, gyvenimas šitaip pasikeis! Viskas prasidėjo, kai sienoje jis ir pusseserė Henrieta rado net 100 paslaptingų spintelių, kurios, pasirodo, yra portalai į kitus pasaulius. Bet šie pasauliai – visai ne draugiški; juose gyvena pikto linkintys elfėjai ir kitokios būtybės, juos ima persekioti labai graži ir labai pavojinga karalienė… Galiausiai išaiškėja, kad ir pats Henris yra visai ne tas, kas manėsi esąs. Ir štai antrojoje knygoje, vos likęs gyvas po kelionės po portalus Henris nusprendžia išsiaiškinti – kas jis yra iš tiesų, ir kas yra jo tikrieji tėvai?
  Taip nuo degančios pienės prasideda antroji kelionė per spinteles, nuvedanti Henrį ir Henrietą į pavojų ir nuotykių kupinus pasaulius. Baisius, keistus, tokius, kuriuose prireikia visų jėgų, kad išliktum gyvas. Tačiau juose – ne tik ragana, užkeiktos vietos ir siaubingos grėsmės. Čia ir nauji draugai, ir paslaptingi miestai, ir viskas, apie ką svajojai, bet niekuomet neturėjai progos patirti. Pirmyn – nuotykiai tęsiasi!