Filosofija 11-12 kl. (Knyga su defektu )

 • Kraunamos nuotraukos

  Filosofija 11-12 kl. (Knyga su defektu )

  8 
  13  Sutaupykite 5 
  Į krepšelį 


  Vadovėlis XI-XII klasėms

  Metai
  2003
  Įrišimas
  kietas
  Puslapių skaičius
  447
 • Pažeistas knygos viršelis

  Šis vadovėlis skirtas pasirenkamajam filosofijos kursui, bet jis, be jokios abejonės, sudomins kur kas platesnę auditoriją. Filosofija bus patraukli ne tik filosofijos, bet ir literatūros, istorijos, dailės, psichologijos mokytojams.Filosofiją sudaro trys skyriai. Pirmajame skyriuje “Kas yra žmogus” nagrinėjami itin svarbūs klausimai, kaip antai žmogus ir jo kūnas, kūnas ir siela, žmogaus mįslė, žmogus ir mašina, žmogus ir prasmė. Antrajame skyriuje „Žmogaus fenomenai“ svarstomos pagrindinės žmogaus raiškos formos: tiesa, kalba, darbas, žaidimai, kova, meilė, mirtis. Trečiajame skyriuje „Žmogaus institutai“ aptariamos socialiai struktūruotos žmogaus veiklos formos: mokslas, menas, moralė, politika, teisė ir teisingumas, istorija, religija.
  Šis vadovėlis pildo akivaizdžią filosofijos mokymo spragą. Viena didžiausių problemų mokytojams ir mokiniams – filosofinio teksto ištraukų paieškos ir jų kopijavimas. Šiuo atveju sprendžiama kur kas sudėtingesnė problema, nes, be nepriekaištingai surinktos medžiagos, dar siūloma ir aiški jos pateikimo struktūra. Autoriai medžiagą pateikia kaip antropologiją, aktualizuoja tekstus, nes labiausiai šio amžiaus moksleiviui rūpimas klausimas – tai jis pats kaip žmogus. Visa tai atliekama labai profesionaliai. Siūlomos bent kelios metodikos: teksto interpretavimas, diskusija ir meditacija. Ypač svarbi paskutinioji, nes Lietuvoje leistose metodinėse priemonėse meditacija dar neaprašyta.
  Tai ne tik solidi, informatyvi, kruopščiai parengta knyga. Tekstą iliustruojančios daugiau kaip 70 spalvotų iliustracijų nėra atsitiktinės. Jos praplečia filosofinio diskurso lauką ir padeda geriau suvokti dėstomus dalykus.

 • Naujienlaiškis

  mes socialiniuose tinkluose