Drugelių kambarys

 • Drugelių kambarys

  Kai kurios paslaptys slypi arčiau, nei manėte

  Autorius
  Metai
  2020
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Ieva Albertavičienė
  Orig. pav.
  The Butterfly Room
  ISBN
  9786094664717
  Puslapių skaičius
  597
 •  

  Daugybė žmonių vaikšto kaip akli, nepastebėdami juos supančio grožio ir stebuklų. Bet ne tu, Pouze. Tu jau dabar matai daug daugiau nei kiti.

  „Drugelių kambarys“ – tai įkvepiantis romanas apie šeimą, kurios praeityje glūdi grėsminga paslaptis.

  Pouzei jau greit sukaks septyniasdešimt; ji vis dar tebegyvena didžiuliame name Safolke, kur praėjo jos vaikystė ir kur ji pati užaugino du savo sūnus. Čia visi jos prisiminimai, anksti žuvusio tėvo drugelių kolekcijos, visą gyvenimą puoselėtas nuostabus sodas. Tačiau namas didelis ir senas, o ji – viena. Netikėtai į Pouzės gyvenimą įsiveržia Fredis, jos jaunystės meilė, kuris paliko ją prieš 50 metų nieko nepaaiškinęs, – ir gyvenimas pradeda kunkuliuoti... Bet labiau už viską jai norisi išsiaiškinti, kur ir kodėl kadaise dingo Fredis. Pasirodo, jos buvęs mylimasis ir jos vaikystės namas saugo didžiulę paslaptį…


  LUCINDA RILEY (Liusinda Raili, 1965–2021) – pasaulyje pripažinta rašytoja iš Šiaurės Airijos. Pirmą romaną ji parašė dvidešimt ketverių, baigusi ankstyvą karjerą kine, teatre ir televizijoje. Dabar jos knygos išverstos į 40 kalbų, visame pasaulyje jų parduota 50 milijonų egzempliorių. Žinomiausias iš jų „Septynių seserų“ romanų ciklas, pasakojantis įvaikintų seserų istorijas ir paremtas mitu apie Plejadžių žvaigždyną, tapo toks populiarus, kad Holivude ruošiamasi kurti serialą.

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti