Aš vejuos vasarą

 • Aš vejuos vasarą

  5.00 
  12.00  Sutaupykite 7.00 
  Į krepšelį 
  Metai
  2022
  Įrišimas
  kietas
  Puslapių skaičius
  79
  ISBN
  9786094666919
  Iliustracijos
  Marija Smirnovaitė
 • Vienos žinomiausių ir populiariausių Lietuvos poečių Violetos Palčinskaitės pjesė „Aš vejuos vasarą“ sugrįžta!

  Pienės Pūko mieste gyvena daugybė nepaprastų herojų: mama Pienė, verdanti visiems vakarienę, miesto galva Nasturtas, jo žmona Konvalija, Braškė, kurią nelaiku nuraškė... Ir, deja, kmynai – pikti Pienių miesto kaimynai. Šiame vasaros mieste susitinka pačios svarbiausios žmogiškosios vertybės: draugystė, grožis ir tiesa.

  Suvaidinta šimtuose teatrų ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, pamėgta vaikų ir suaugusiųjų „Aš vejuos vasarą“ – stebuklinga istorija apie laimę ir apie tai, kaip nelengva ją išsaugoti.

  Aš esu tai, ką turėdamas tu gali prarasti, o praradęs vėl susigrąžinti. Mane turėdamas, gali galvoti, kad neturi; neturėdamas – manyti, jog įsigijai. Esu nenuperkamas, neparduodamas ir neskolinamas. Galiu būti didelis ir mažas. Galiu būti tikras ir netikras. Tačiau – kas atkakliai ieško, tas visada mane suranda.

  Violeta Palčinskaitė – poetė, prozininkė, dramaturgė, scenaristė, vertėja, didžiausią savo kūrybos dalį skirianti mažiesiems skaitytojams. Su rašytojos eilėraščiais ir pjesėmis užaugo ne viena skaitytojų karta. V. Palčinskaitė yra pelniusi daugybę apdovanojimų už nuopelnus literatūrai ir kūrinius vaikams.
     

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti