Valiuta:
 

Undinės uodega

 • 5 
  Į krepšelį 

   Hetė Bi - stebuklingų būtybių gydytoja

  Autorius
  Claire Taylor-Smith
  Metai
  2016
  Įrišimas
  kietas
  Vertė
  Kazimiera Kazijevaitė
  Versta iš
  anglų k.
  Puslapių skaičius
  156
  Orig. pav.
  The Mermaid's Tail
  ISBN
  9786094661921
  Iliustracijos
  Lorena Alvarez

   Kartą mergaitė, vardu Harietė, paklausė savo mamos, kas gydo fėjas ir undines, kai jos suserga. Jos mama Lindsė Teilor su drauge Siuzana Smit ilgai galvojo, kol suprato – ogi stebuklingų būtybių gydytojai! Sutikusios rašytoją Klerę Beiker ir pasivadinusios Klere Teilor-Smit (Claire Taylor-Smith), jos visos kartu ir sukūrė Pasakėnijos karalystę.
  Drąsiai ženk į ją.

  Nes ten – mergaitė Hetė Bi, kurios pareiga kaip tik ir yra gydyti drakonus, vienaragius, fėjas – ir undines. Klastingasis kipšų karalius Karigeidis nežinia kaip pagrobė... undinės uodegos spalvas. Ir vargšė undinė prarado visas savo galias. Hetei Bi teko keliauti prie Vaivorykštės krioklio, pakeliui ji sutiko ir nedraugiškas undines, ir keistus sfinksus, jai teko minti sudėtingas mįsles ir, žinoma, kovoti su klastinguoju karaliumi.

  Jei tau patinka undinės ir fėjos, jei mėgsti nuotykius ir svajoji apie stebuklingą šalį, kurioje gali būti reikalinga, – keliauk į pasakiškų būtybių pasaulį kartu su Hete!
   

  Parašykite komentarą:
  1
  2016-11-05 22:57:46
  Knygos apie Hete Bi labai labai patiko!!! Nekantriai laukiu pasirodant sekančių dalių "Pegaso kanopa" ir "Fenikso liepsna"!