Valiuta:
 

Pragaro ambulatorija

 • 7 
  Į krepšelį 

  Dienos ir naktys Skubiosios pagalbos skyriuje

  Autorius
  Andrius Černauskas
  Metai
  2016
  Įrišimas
  kietas
  Puslapių skaičius
  265
  ISBN
  9786094661914

  Andrius Černauskas (g. 1989) – skubiosios medicinos gydytojas rezidentas. Gimęs, augęs ir mokyklą baigęs Tauragės krašte, medicinos mokslo žinių ir praktikos sėmėsi iš Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto mokslo žmonių. Šiuo metu gyvena ir dirba Vilniuje.

  “Pragaro ambulatorija” – knyga apie Skubiosios pagalbos skyrių. Vietą, į kurią niekas nenori patekti. Vietą, kurioje gyvenimas verda dieną ir naktį. Vietą, iš kurios galite išeiti džiūgaudamas, kad viskas gerai ir diagnozė ne tokia baisi, kaip atrodė, arba sulinkęs po gąsdinančios žinios našta. Ten kraujas, aimanos, nuogąstavimai, įsivaizduojamos ir tikros ligos, lūžiai… Ir gydytojai.

  Skubioji medicina – viena arčiausiai žmogaus esančių sričių. Pragaro ambulatorijoje staiga ir ne savo noru gali atsidurti kiekvienas. Todėl ši knyga – ne tik pasakojimas apie tai, kaip viskas vyksta Skubiosios pagalbos skyriuje, bet ir ramių, išmintingų patarimų rinkinys. Skaitydami sužinosite, ko reikėtų tikėtis atvykstant į SPS, ką sakyti jus priėmusiam gydytojui, kaip elgtis ir galiausiai – kada reikėtų tenai važiuoti, o kada bėda nėra tokia rimta ir galima kreiptis į savo šeimos gydytoją. 

  Andrius Černauskas sako: “Ši knyga – tai pradžiamokslis banalių tiesų, kurias turėtų žinoti ir objektyviai vertinti kiekvienas. Skaitykite atsargiai ir atsakingai, tekste yra vietų, į kurias reikės įsiskaityti ir tinkamai suprasti. Tai kūrinys su kurio tiesomis galite sutikti ne visada, galite ir nepritarti man, nes kai kuriuos dalykus galbūt aprašiau per švelniai ar per šiurkščiai. Knygos tikslas - praplėsti jūsų elementaraus medicininio išprusimo ir suvokimo ribas, jus pralinksminti, nes pagaliau gana gyventi vien blogomis emocijomis.”

  Pragaro ambulatorijos kasdienybė gydytojo akimis. Patikėkite, tai įdomiau už bet kurį romaną.

  Parašykite komentarą:
  5
  2017-11-12 18:11:05
  Ačiū autoriui už nuostabią knygą! Nereali, kartais kvatojau iki ašarų. Lengvas sarkazmas ir puikus jumoras pagauna ir nepaleidžia iki pat paskutinio knygos puslapio :) Suteikia elementarių medicinos žinių. Rekomenduoju visiems paskaityti :)
  2017-08-02 09:05:08
  Puiki knyga, geras stilius, sugebėjimas pastebėti ir puikiai aprašyti juokingas detales skubios pagalbos realybėje įtraukia nuo pat pirmų puslapių. Dar įdomu tai, kad knygą galima pradėti skaityti ten kur atsivertei ir juoktis iki ašarų, nes kartais atpažįsti save ar matytas ligoninės priimamajame situacijas. Įdomu pamatyti šias situacijas gydytojo akimis. Skaitykite ir pataisysite savo sveikaitą, nes juoktis yra sveika :)
  2017-05-11 10:04:47
  Saunuolis, Andriau, labai smaiksciai parasyta. Suprantu tave puikiai, daug laiko dirbu pati didziuliame priemime vienoje uzsienio ligonineje. Buna ir cia sekmadienio nakti ateina moteriskes, nes galva skauda,o kai klausi kiek laiko jau taip skauda - pasirodo 6men... netgi magnetas kita savaite suplanuotas, bet norejo nakti extra tvarka gauti ;)
  2017-01-23 13:36:18
  Jūsų pateikta knygos ištrauka "neužkabina" ir verčia dar pamąstyti ar verta ją pirkti. "Vakarų eksprese" išspausdinti "gabaliukai" sudomino labiau.
  2017-01-15 18:18:18
  Patiko Puiku