Valiuta:
 

Mokslas su prieskoniais

 • 850
  Į krepšelį 

  Knyga apie pasaulį ir mokslą, skiriama visiems.

  Autorius
  Gintautas Tamulaitis
  Metai
  2015
  Įrišimas
  kietas
  Puslapių skaičius
  391
  ISBN
  9786094660788

  Gimiau viename iš septynių Lietuvoje esančių Klausučių kaimų, užaugau Suvalkijoje, aukso medaliu baigiau Kriūkų vidurinę mokyklą, Vilniaus universitete gavau fiziko diplomą su pagyrimu, apgyniau dvi disertacijas, su žmona Birute užauginau du sūnus – Giedrių ir Audrių, gavau dvi valstybines Lietuvos mokslo premijas, paskelbiau per du šimtus mokslinių straipsnių, kurie cituojami bent dukart per savaitę, aplankiau daugiau nei 50 šalių. „Mokslas su prieskoniais“ – knyga apie gamtos reiškinius netgi tiems, kurie neturi specifinio gamtamokslinio išsilavinimo arba visiems, kam galioja fiziko D. A. Vylerio (J. A. Wheeler) suformuluotas kriterijus: „Jei šiandien nepa¬stebėjai nieko neįprasto, tai diena nuėjo perniek.“ Esu labai dėkingas savo tėčiui – ypatingam Kriūkų vidurinės mokyklos fizikos mokytojui. Jis mane mokė ir, tikiuosi, šiek tiek išmokė visur įžvelgti esmę, turinčią plačią prasmę.

  Ar gali Mėnulis gaminti elektrą Žemėje?
  Kodėl ežerai užšąla ne nuo dugno?
  Kas pakeis gintarinius kompiuterius?
  Kuo mes panašūs į vandeninį kirstuką?
  Kodėl juoda juodoji skylė?
   

  Parašykite komentarą:
  1
  2015-03-19 14:58:42
  Knygos aprašymas niekaip neparduoda pačios knygos. Paklausiusi autoriaus interviu, noriu knygą įsigyti, ber perskaičius tokį prastą aprašymą, to daryti nebenoriu ir draugams neturiu kaip parekomenduoti.

  Nėra labai įdomu kam esate dėkingas ar kokią mokyklą baigėte, man įdomu koks autoriaus požiūris į pasaulį (ką aš girdėjau per interviu man labai labai patiko) bei ką sužinosiu perskaičius šią knygą.

  Jei norit su šia knyga uždirbti, neužteks parašyti kad esate gavęs premijų.

  Kalbate PUIKIAI. Su jumoru ir speifiniu požiūriu į pasaulį, dėl to norėčiau knygą perskaityti. Dėja, aprase to skanaus prieskonio nematau...:(