Valiuta:
 

Drakono giesmė

 • 5 
  Į krepšelį 

  Hetė Bi - stebuklingų būtybių gydytoja

  Autorius
  Claire Taylor-Smith
  Metai
  2015
  Įrišimas
  kietas
  Vertė
  Kazimiera Kazijevaitė
  Versta iš
  anglų k.
  Puslapių skaičius
  151
  Orig. pav.
  THE DRAGON'S SONG
  ISBN
  9786094661150
  Iliustracijos
  Yra

  Vieną kartą mergaitė, vardu Harrieta, paklausė savo mamos: o kas gydo drakonus ir vienaragius, kai jie suserga? Jos mama Lindsey Taylor su drauge Suzanne Smith ilgai galvojo, kol suprato – ogi stebuklingų būtybių gydytojai! Sutikusios rašytoją Claire Baker ir pasivadinusios Claire Taylor-Smith jos visos kartu ir sukūrė Pasakėnijos karalystę.
  Ženk į ją.


  Atrodė, kad Hetės dešimtasis gimtadienis bus pats blogiausias. Visi jį pamiršo! Tačiau netikėtai ji gauna paslaptingą dovaną, kuri nuveda mergaitę į magišką Pasakėnijos karalystę. Pasirodo, čia Hetė turi užduotį: ji – naujoji magiškų būtybių Saugotoja. Ji privalo rūpintis undinėmis, vienaragiais, fėjomis ir drakonais, gydyti juos ir ginti nuo piktojo kipšų karaliaus Karigeidžio. O čia pasirodo ir pirmoji nelaimėlė – rožinė drakoniukė Ugniabalsė, kuriai labai reikia pagalbos, nes piktasis karalius atėmė jai balsą. Jai padėti gali tik Hetė.

  Jei myli gyvūnus ir niekuomet nepraeini pro sutiktą gatvėje kačiuką, jei svajoji padėti mažesniems ir silpnesniems už save, jei mėgsti nuotykius – atrask paslaptingą pasakiškų būtybių pasaulį kartu su Hete!
   

  Parašykite komentarą: